Příměstský Biketábor 2021

Stejně jako v loňském roce i letos cyklistický tým Talent Bike připravuje "Příměstský tábor". V loňském roce se podařilo zrealizovat padesát procent příměstského Biketáboru. "První skupina to zvládla na 1*, bohužel pro druhou skupinu již z důvodu pandemie COVID19 nebylo možné tábor uspořádat.

"Dle ohlasu dětí a rodičů opět chystáme na prázdniny Příměstský Biketábor a doufáme, že se situace natolik zlepší, že budeme moci s dětmi absolvovat oba naplánované turnusy. "Vzhledem k aktuálnímu stavu bude vše zajištěno za velmi přísných hygienoepidemiologických opatření."

Děti se určitě mohou těšit na další nové zkušenosti v technice ovládání kola, péče o kolo, ale i hry a soutěže o drobné ceny a ocenění. "Po ukončení bychom rádi všechny účastníky přivítali na šestém závodě Talent Bike series 2021, který se pojede 24. července 2021 na Vysoké u rozhledny mezi obcemi Miskovice a Suchdol. 

Přihlášku, prohlášení o bezinfekčnosti, zmocnění k odvozu na zdravotní prohlídku, souhlas GDPR zde v podobě foto, nebo pošleme komplet v pdf formátu na váš e-mail.

Na stránkách www.talent-bike.cz a partnerských stránkách partnera týmu www.svoboda.info dále samozřejmě najdete i aktualizované informace nejen o BIKEtáboru, ale i k závodům Talent Bike series 2021.


Obrázky k novince

Novinky
Festival sportu Kutná Hora obrazem Dvoudenní akce Festival sportu Kutná Hora, byla skvělou prezentaci kutnohorských sportovních klubů, oddílů a kroužků. Navíc zde bylo možné v rámci náboru získat nové členy do ...
19.09.2023
FESTIVAL SPORTU KUTNÁ HORA - přijďte se podívat náš stánek a zkusit si zajezdit na mini trati Ve dnech 15.9. a 16.9.2023 se uskuteční první ročník Festival Sportu Kutná Hora ( Sportovní hala Klimeška a Plavecký stadion Kutná Hora ), kde jednotlivé sportovní ...
04.09.2023
Sobotní zlaté žně na Van Gillern Cup Zlatá sobota, tak lze pojmenovat výsledky ze závodu Van Gillern Cupu. Ve svých kategoriich zvítězil Šimon Dobrý a Adéla Malinská . Gratulace a poděkování za skvělou ...
03.09.2023
Nahoru