Příměstský Biketábor 2021

Stejně jako v loňském roce i letos cyklistický tým Talent Bike připravuje "Příměstský tábor". V loňském roce se podařilo zrealizovat padesát procent příměstského Biketáboru. "První skupina to zvládla na 1*, bohužel pro druhou skupinu již z důvodu pandemie COVID19 nebylo možné tábor uspořádat.

"Dle ohlasu dětí a rodičů opět chystáme na prázdniny Příměstský Biketábor a doufáme, že se situace natolik zlepší, že budeme moci s dětmi absolvovat oba naplánované turnusy. "Vzhledem k aktuálnímu stavu bude vše zajištěno za velmi přísných hygienoepidemiologických opatření."

Děti se určitě mohou těšit na další nové zkušenosti v technice ovládání kola, péče o kolo, ale i hry a soutěže o drobné ceny a ocenění. "Po ukončení bychom rádi všechny účastníky přivítali na šestém závodě Talent Bike series 2021, který se pojede 24. července 2021 na Vysoké u rozhledny mezi obcemi Miskovice a Suchdol. 

Přihlášku, prohlášení o bezinfekčnosti, zmocnění k odvozu na zdravotní prohlídku, souhlas GDPR zde v podobě foto, nebo pošleme komplet v pdf formátu na váš e-mail.

Na stránkách www.talent-bike.cz a partnerských stránkách partnera týmu www.svoboda.info dále samozřejmě najdete i aktualizované informace nejen o BIKEtáboru, ale i k závodům Talent Bike series 2021.


Obrázky k novince

Novinky
Jako první se na start závodu postavilo duo Trojan a Trojan ( Maty a Mirek ) na KPŽ Prvním startem v letošní sezóně se stal závod KPŽ, kde barvy stáje Talent Bike reprezentovalo duo Maty a Mirek Trojan. Doufáme, že situace v ČR dovolí ...
03.05.2021
1.závod Talent Bike series 2021 přeložen !!! !!! Upozorněni !!!Vzhledem k aktuální situaci, kdy jsme v koutku duše věřili, že by to mohlo dopadnout dobře a konečně nás všechny pustí alespoň sportovat do ...
13.04.2021
!!! Upozornění !!! NOVINKY!!!Stále bedlivě sledujeme situaci ohledně možnosti pořádání amatérských sportovních soutěži a závodů. Za současného stavu bychom museli závod 17.4.2021 zrušit a najít nahradní datum, tak abychom ...
10.04.2021
Nahoru