Cyklokrosové výsledky Talent Bike Cycling teamu

V uplynulých dvou víkendech se jeli cyklokrosové závody Toi Toi Cup, předminulý vikend v Mladé Boleslavi a Lounech. V sobotu skončila Adéla Malinská čtrnáctá v neděli projela cílem na jedenácté pozici. 

V nedělním závodě v Chýnově se na start Toi Toi Cupu postavila opět Adéla Malinská a nově i Jakub Horák ml. Na těžké trati brala Adéla dvanáctou příčku a svůj cyklokrosový křest dokončil Jakub na dvacátésedmé pozici. Pro Kubu to byl první start ma cyklokrosovém kole a určitě se bude startovním polem prokousávat více do předních pozic. 

Nutno podotknout, že pro oba závodníky platí start ve své kategorii ještě dva roky a jde především o získávání zkušenosti s touto disciplínou. 

Gratulace oběma. 

O tomto víkendu se jede tradiční cyklokrosový pohár Toi Toi Cup UCI C2 Holé Vrchy, kde by se mělo prezentovat trio našich závodníků: Adéla Malinská, Jakub Horák ml. a Matyáš Trojan. 

Obrázky k novince

Novinky
Skvělý víkend pro vlčata z ALAN TB Cycling teamu Skvělý výsledkový víkend prožila vlčata z ALAN TB Cycling teamu. Sobotní den se nesl v duchu účasti na závodě Prima Cup v Hradci králové. Vítězně zde ...
15.04.2024
Tréninkový den na Kuklíku Závodníci ALAN TB Cycling teamu se postavili na start " Kuklíku " v rámci tréninku. ...
11.04.2024
1.května startuje Talent Bike series 2024 Tradiční závody Talent Bike series odstartují 1.května 2024 do nové sezóny ...
11.04.2024
Nahoru